Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

ŞARLATAN VE ÇAKMA GELİŞİM UZMAN MODASINA DİKKAT

Günümüzde hergün onlarca kişinin değişim ve gelişim uzmanı, şifacı, Bioenerji yaratıcısı şarlatanı vb. ortaya çıkmasına artık şaşırmaya bile zaman bulamaz duruma geldik.

NLP Uzmanları Derneği olarak kişileri bu konuda bilgilendirmek ve dikkatlerini çekip gerekli uyarıcılarda bulanmak bir gereklilik haline gelmiştir.

“SON DÖNEM MODASI ŞOVCU UZMANLAR”

Değişim bir süreç ve sonuç ilişkisidir. Kullandığınız yöntem her ne olursa olsun kişinin içsel, zihinsel ve davranış kalıplarında değişim gerçekleştiriyorsa geçerliliği kabul edilir. Tabi ki aynı zamanda bu yöntemin sürdürülebilir olması gerekir. Oysaki mantar büyümesi şeklinde ortaya çıkan, kendilerini şifacı, ilan edenler, verdikleri Bioenerjiyle her türlü hastalığı tedavi ettiklerini ileri sürenler ve daha neler neler.

Hafta öyle ki bazıları bu yeteneğin onlara tamamen Allâh tarafından verildiğini, başkalarının bunları yapma gücünün dahi olmayacağını övünerek anlatmaları tam bir traji komik durum.

ENERJİYLE AMELİYAT YAPTIĞINI İDDİA EDEN ŞOVMENLERE DİKKAT

Şunu bilmenizi isterim ki tedavi etmek hastalığı teşhis etmek sadece ve sadece tıp hekimlerinin görevidir. Uzmanların böyle bir yetkisi ve yeterliliği yoktur. Bu bir anlamda uzmanların hekim olmadıkları halde “hekimlik” yapmaya soyunmalarının sonucunda ortaya çıkıyor ve yasal olarak da aynı zamanda suçtur.

“ÇÖZÜME GİDERKEN TRAVMA YAŞAYAN KİŞİLER”

NLP Uzmanları Derneği olarak son günlerde şarlatan ve çakma uzmanların “HASTALIKLARA ŞİFA VE ENERJİYLE” çözelim diyen, eğitim başlığı altında tamamen şov yaparak tedavi ettiğini söyleyen uzmanlara inanarak daha da kötüye giden kişilerin şikayet telefonları her geçen gün artıyor.

Bizim insanımız gösteri ve şova çok meraklı bu yüzden sıradan şov ve uygulamaları görmek mantıksal yaklaşım algısını tamamen ortadan kaldırıyor. Şarlatan uzmanların çözüm yerine daha çok insanların bilinçaltı düzeyde karışmasını sağlamayı başarıyorlar.

ŞOVMEN EGOİST KENDİNİ GERÇEKLEŞTİREMEMİŞ
UZMANLARIN SİZE ZARAR VERMESİNİ İSTER MİSİNİZ?

Şov odaklı, çözüm yerine karmaşıklık yaratan, bilinçaltınızdaki sorunların çözümü yerine, sorunlarınızın arapsaçı haline gelmesini başarıyorlar. Siz seçim hakkına sahip kişiler olarak böyle bir zararın kendinize verilmesini kabul ediyorsanız sorun yok. Çünkü seçim sizin ancak sonuçlarına katlanmak zorunda olacağınız zihinsel, fiziksel ve duygusal sorunlarınızın küçük olmayacağından emin olunuz.

Bilmenizi isterim ki;

Gerçekten çözüm üreten uzmanlar şovla değil, aldıkları sonuçlarla kendilerini sunarlar. Çünkü onlar gerçekten çözüm odaklıdırlar. Sonuç üretmeyen uzmanların odak noktalarının “Şov” olduğunu her zaman hatırlayın.

Kronik hastalıklarınızın tedavisinde mutlaka tıbbi hekimleri tercih edin. Seçiminizi her zaman onlardan yana yapın. Çünkü bu sizin sağlıklı yaşam için vereceğiniz en önemli kararlardan birisidir.

Değişim ve gelişim yolculuğunda ise şovmen, çakma uzmanlar yerine “Gerçek” sonuç odaklı uzmanları seçin.
2-3 günlük eğitimler sonucunda yetişen ve sahaya çıkan “Ego kurbanı” dengeyi yakalayamamış şovmen uzmanlardan beklediğiniz sonucu alamayacağınızı bilin.

Kendinizin de hafta sonları eğitim programlarına (2-3) gün katıldıktan sonra bir başkasına yönelik çözüm sunamayacağınızı bilin.

Cehenneme giden yolun taşlarının iyi niyetlerden örüldüğünü bilin. Yardım ederim derken farkında bile olmadan kişilere zarar vereceğinizin bilincinde olun.

SEÇİM GÜCÜNÜZÜ KULLANIN

Hayat akademisindeki en büyük gücün “seçim gücünüz” olduğunu bilin. İstediğiniz sonuçları almanız için şovmenlere dikkat edin. Bilin ki şovmenler sadece size “şov” gösterisi verirler. Anlık büyülenmenizi sağlarlar. Amacınız sürdürülebilir çözüm ve muhteşem değişimler olduğunda uzman seçiminize dikkat edin. Bu hayat sizin. Her zaman seçim hakkınızı kullanın. En büyük yatırımın kendiniz olduğunun bilinciyle bir yaşam sürmenizi diliyorum.

“İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.”

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube