Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Silahlı Kuvvetler'de Bir İlk!

YAŞ geriliminin ardından herkesin gözü komutanların devir teslim törenlerinde verecekleri mesajlardaydı ancak bu beklenti gerçekleşmedi.

Son atamalarla 2013'ün Genelkurmay Başkanı olarak kabul edilen Orgeneral Necdet Özel, önünün kesilmemesi için Kara Kuvvetleri yerine Jandarma Genel Komutanlığı'na atanmıştı. 1. Ordu Komutanı Hasan Iğsız'ın Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na atanması hükümetin rezervi nedeniyle gerçekleşmeyince ismi bu görev için geçen Orgeneral Atilla Işık, daha öneri gelmeden sürpriz bir şekilde emekliliğini istemişti.

Ve komutanlıklarda devir teslim törenleri başladı. Orgeneral Atilla Işık, Jandarma Genel Komutanlığı'nı dün basına kapalı bir törenle Orgeneral Necdet Özel'e devretti. Törenle ilgili duyuru ise tam bir gün sonra Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi internet sitesinden yapıldı ve fotoğraflar da sitede yer aldı. Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki tören ilk kez basına kapalı gerçekleşti.

Orgeneral Necdet Özel, Jandarma Genel Komutanlığı'nda bir yıl kalacak ve gelecek yıl Kara Kuvvetleri'nden emekli olacak Erdal Ceylanoğlu'nun yerine gelecek. Ve 2013 yılında Koşaner'in yerine dört yıllığına Genelkurmay Başkanı olacak.
Jandarma Genel Komutanı Atilla Işık'ın beklenmedik emeklilik kararıyla bu yılki YAŞ'ta iki yerine üç orgeneral emekli oldu. Böylece geçen yıl 15'e çıkan orgeneral-oramiral sayısı da yeniden 14'e düştü.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube