Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Siyasi Parti İlçe Başkanlarına Yerel Seçim Önerileri

Yaklaşan 2014 Yerel Seçim öncesi Parti Genel Merkezleri, ilçe teşkilatları ve aday heyecanları her geçen gün artmaya devam ediyor. İşte tam bu noktada ülkemizde artık siyasilerin. İş adamlarının vazgeçilmezi olan "NLP Koçları" ön plana çıkıyor. Biz de Beypazarı için kendisine güvendiğimiz, başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğimiz NLP Koç Ziya Ustaoğlu'ndan seçim öncesi Beypazarı için önerilerini sorduk. İşte NLP Koç Ziya Ustaoğlu'ndan ilçe başkanlarına öneriler "Hayatınızın amacı algınıza bağlı olarak" değişir. Yerel seçim öncesinde yapılacak; Planlama, uygulama, kontrol etme ve önlem alma çalışmaları sürecini organize etme ve önlem alma çalışmaları sürecini organize etmeyi başaran ilçe teşkilatı fark yaratır diyen Ustaoğlu: Bilmelisiniz ki; hiçbir oyun oynanmadan kazanılmaz ya da kaybedilmez diyor. Bu nedenle;

NE VERECEKSİNİZ

*İlçe Başkanlarının ve aday adaylarının öncelikle "Ne vermek" istedikleri konusunda net olması gerekiyor. Kararsız, tedbirli ve ön görüsüz yaklaşımlar zaman ve oy kaybı olarak geri dönecektir.

*Siyasi Parti teşkilatları ve aday adaylarını bekleyen en önemli tehlikelerden birisi "Önyargılı tutum" davranış kalıbıdır. Bu konuda ilçe teşkilatlarının seçime giden yolda etkili olmak için farkındalık seviyesini yükseltmeleri gerekiyor.

SESİNİ DUYUR

*Haberdar etme çerçevesinde; yüz yüze ve kitle iletişim araçlarını doğru ve amacına uygun olarak kullandıklarını da istedikleri sonuçları alırken, yanlış kullanımlarda ise ters etkiyle karşılaşacaklarını bilmeleri gerekiyor.

KAZANMAK İÇİN

*Her an her şeyin değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Öyleyse hiçbir şeyin garantisi yok. Ya düşünce de kazanırsınız ya da baştan kaybedersiniz.

SEÇİM ÖNCESİ ANKET

*İlçe teşkilatları ve adaya adaylarının kaçınmacı davranış kalıbı yerine ilerlemeci davranış kalıbını uygulamalarının bir lüks değil gereklilik olduğunun altını çizen NLP Koç Ziya Ustaoğlu ayrıca; İlçelerde yapılan ve yapılacak olan Anket çalışmalarının Profesyonel NLP Koçu tarafından yapılıp değerlendirmesi ile seçimle Başkanlığa giden yolda %110 gerçekçi tespitler yaptığının altını çiziyor. NLP Koç Ziya Ustaoğlu planlama ve harekete geçmenin her şey olduğunu belirterek bu kapsamda çok kararlı ve etkili olduğunu da sözlerine ekliyor. Bizlerde NLP Koç Ziya Ustaoğlu'na kararlı çalışmalarında başarılar diliyoruz...

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube