Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Testosteron desteği işe yarıyor mu?

Testosteron önemli bir hormon.Erkeklerde de, kadınlarda da “libido” yani cinsel güç ve isteğin anahtarı ve patronu o. Ama durup dururken daha fazla cinsel güç hevesi ile testosteron desteği kullanmak büyük bir hata.

Eğer “Acaba testosteron seviyem düştü mü?” şeklinde bir soru aklınıza takılıyorsa gidin bir üroloji uzmanıyla konuşun ve doktorunuzun kan testleriyle hormon durumunuzu belirlemesini sağlayın. 

Bu, vücudunuzun hangi hormonlara ne oranda ihtiyacı olduğunu gösterecektir. Testosteron takviyelerinin en çok kullanıldığı dönem, 50-60 yaş sonrasıdır. 

Testosteronu yerine koyma tedavisiyle eksikliğin ikmali her erkek için özel olarak düzenlenmeli ve düzenli takip muayeneleriyle kontrol edilmelidir.

Hormonlar eğer yanlış kullanılırsa sağlık riski oluşturabilir. 

Sadece bilgili ve tecrübeli bir doktor sizin ihtiyaçlarınızı doğru olarak değerlendirebilir ve herhangi bir zarar vermeden eklenecek hormonların doğru miktarına karar verebilir. Testosteron miktarını artırmanın en kolay yolu düzenli aktivite yapmak ve kilo vermektir. 

Yağ dokusu, testosteronu östrojene çeviren aromataz enzimini yüksek seviyede içerir. 

Ortalama 5 kilo zayıflamak testosteron seviyenizi belirgin olarak yükseltecektir. 

Deneyimli bir uzmanın desteğini almadan testosteron desteği kullanmamalısınız. Eğer ihtiyacınız varsa testosteron desteklerinden de korkmamalısınız.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube