Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Türkiye Genç İşadamları Derneği’nin 6. Dönem Başkanlığına Genç Lider BARIŞ AYDIN Seçildi.

TÜGİAD

TÜKİYE GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ

YOUNG BUSINESSMEN ASSOCIATION OF TURKEY

Türkiye Genç İşadamları Derneğinin 6. Dönem Başkanlığına Genç Lider BARIŞ AYDIN Seçildi. 25.01.2011 Salı günü TÜGİAD 25. Yılını Genç Liderin Başkanlığında “Birlik ve Beraberlik” yemeğinde kutladı. Gecede TÜGİAD Ankara Şubesi 6. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın’a Hoş geldin. Eski Başkana hizmetlerinden dolayı teşekkür edilmesi oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

TÜGİAD’ın Genç Lideri Barış Aydın’ın, TÜGİAD vizyonuyla ilgili yaptığı konuşma geceye damgasını vurdu. Barış Aydın konuşmasında özetle;

Tüm üyeleri birlikte elele, gönül gönüle TÜGİAD Ankara çatısı altında toplayacağına ilişkin birlik ve beraberlik mesajları verirken herkesi kucaklayacağına dikkat çekti.

Genç ve başarılı Lider Barış Aydın’ın Birlik ve Beraberlik yemeğinde ilgi ve katılım oldukça yoğundu. Katılanlar arasında Valiler, Kaymakamlar, Emniyet Müdürleri, Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Temsilcileri görsel ve yazılı basının yoğun ilgisi altında geçen gecede Genç Lider Barış Aydın’ın ev sahipliği, ince fikirliliği ve davranışları katılımcıları büyüledi.

Genç Lider Barış Aydın, Birlik ve Beraberlik yemeğinde her şeyi planlamış ve bir Ankara aşığı olduğunu, Ankara’nın sembolü olan Seğmenlerin gösterileriyle de bütünleştirmişti. Katılımcıların büyülendiği gecede genç liderin sürprizi tüm konukları şaşırttı. Genç Lider Barış Aydın “TÜGİAD Ankara Şubesine destek ve katkı sağlayanlara” günün anısına ilişkin plaket sundu. Genç Lider Barış Aydın bu davranışıyla “Başkalarına görünmeyeni görebilme vizyonuna sahip olduğunu” göstermişti. Genç Liderin tüm söylemlerinde “insana verdiği” önemde dikkatlerden kaçmadı.

İlkeli, Başarılı, Azimli, Mazeretlerin haklılığı yerine Başarının Hazzına odaklı, Güçlü Vizyon ve Misyonuyla bütünleşmiş Genç Lider Barış Aydın’ın TÜGİAD’ı zirveye taşıyacağı çok açıktır.,

Bende Genç Lider Sevgili Kardeşim Barış Aydın’a güç, başarı ve sevgi dileklerimi sunuyorum. Yolu açık olsun.

Yazar: NLP Lideri Mustafa Kılınç

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube