Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Türkiye’de Bir İlk Mustafa Kılınç ile Bilinçaltının 3’lüsü Teknik Programı

NLP Uzmanları Derneği Genel Başkanı Mustafa Kılınç; değişimde sürdürülebilir değişim sağlayan etkili ve çok hızlı değişim sunan “Bilinçaltının üçlüsü” teknik eğitim programlarına başladı.

Bilinçaltının 3’lüsü” Uygulama Programı

NLP Uzman Eğitimcisi, Siyasi Koç – Yazar ve NLP Uzmanları Derneği Genel Başkanı Mustafa kılınç şu ana kadar bilinen tüm klasik teknik ve söylemlerin ezberini bozan “Bilinçaltının Üçlüsü” teknik programıyla karşımıza çıktı.

 

Ne Bilinçaltının 3’lüsü Tekniği

Bilinçaltının Üçlüsü Tekniği “ÖZ BİLİNCE” bağlantı kurulan çalışma programıdır. Son derece güçlü bir değişim – dönüşüm tekniği olan yöntem Mustafa Kılınç tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Program uygulama şekli, çalışma biçimi ve sonuçları bakımından mucizeler yaratmaktadır. Şu ana kadar okuduğunuz, bildiğiniz hatta uyguladığınız tüm yöntemlerden farklı olan “Bilinçaltının Üçlüsü” Programı uygulama ve sonuçları bakımından harikalar yaratıyor.

“Bilinçaltı Üçlüsü” Uzman Yetiştirme Programı uygulamalarına başlayacak olan Kılınç; bu alanda sonuç odaklı uzman yetiştirme programları veriyor…

Yaşam sorumluluk alma, meydan okuma ve fark yaratma alıştırmasıdır.”
Mustafa Kılınç

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube