Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

TÜRKİYE’DE BİR İLK SINAV KAYGILARINA SON

YGS–LYS–SBS–KPSS derken yaşamın her adımında karşımıza bir sınav maratonu çıkıyor. Öğrencilerimiz çok çalışmasına rağmen sınavda istediği başarıyı elde edemiyor. Ya yapamazsam, ya karıştırırsam, ya heyecanlanırsam… devam edip gidiyor.

Ülkemiz gençliğinin yaşadığı sınav, performans, ilişki ve iletişim “Kaygılarına” son verecek noktayı koydu.

Dünya NLP Uzman Eğitimcileri arasında yer alan İlk ve Tek Türk olma özelliğine sahip NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın NLPDAP (Duyusal Algı Programlama) Merkezinde başlatılmış olduğu “Başarı Koçluğu” programı kaygılara son veriyor.

NLP Uzmanı Mustafa Kılınç insanlardaki özgüven ve yeterlilik inancının oluşturduğu KAYGILARI Bilinçaltından silerek eski Kaygı parçasının yerine ÖZGÜVEN’den sorumlu Yeni yaratıcı yan parçayı kodluyor.


%110 Başarı

Türkiye’de İlk Kez 2005 yılında Başarı Koçluğu Programını başlatan Mustafa Kılınç bu alanda oldukça başarılı ve iddialı bir isim. Bugüne kadar Başarı Koçluğu Programına katılan öğrencilerin görüşlerini merak ediyorsanız NLPDAP merkezinin www.nlpdap.com sitesini gezebilir konuyla ilgili “Video” programlarını izleyebilirsiniz.


Farkı Yaratan Fark

Gelecekteki kaderinizi oluşturan sınav basamaklarından güvenle, sakin, tam dikkatli, istekli ve coşkulu geçmek elinizde Seçim her zaman olduğu gibi yine sizde.


MAZERETLERİN HAKLILIĞI ya da
BAŞARININ HAZZI

Sizce Hangisi!

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube