Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

YGS – LYS – KPSS Sınav Kabuslarına Son!

Ülkemizde, öğrenci ve ailelerin kabusu konumuna gelen Sınav Kaygıları, sınav Heyecanları, Özgüven Eksiklikleri artık kabus olmaktan çıktı.
 
Ülkemizde İlk Kez 2005 Yılında Öğrenci Başarı Koçluğu ve Siyasi Koçluk uygulamalarını başlatan Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi Mustafa Kılınç’ın uygulamalarıyla kabuslar başarıya dönüşüyor.
 
İşte sizlere kabusları başarın hazzına dönüşen bir grup öğrencinin görüşleri. Onlar Başarılarının Hazzını yaşamayı seçtiler. Peki ya siz? Hala mazeretlerin haklılığına sığınmaktan yana mısınız?

 

-------

Hak ettiğim başarıya ulaşmama engel olan stres, kaygı ve heyecanım vardı. Sınavlarda ya da başka faaliyetlerde kendi performansımı bu sebeplerden ötürü yansıtamıyordum.
ÖSS Başarı Koçluğu Programı sonrasında; aşırı güven, rahatlık, başarıya ulaşma ve emeğimin karşılığını almanın verdiği mutluluk ve haz sahibi oldum.

NLP DAP Eğitim Merkezine geldikten sonra sadece ders hayatım değil normal hayatımı da değiştirdi. Böyle stresli bir seneyi çok huzurlu ve zinde geçirmemi sağladı.

Sonuç olarak diyorum ki; iyi ki buraya gelmişim, iyi ki Sevda Hocamla ve Mustafa Hocamla tanışmışım. Bana kattıkları dışında burası her şeyden önce benim ikinci evim gibi. Kendimi huzurlu ve mutlu hissettiğim bir yer oldu.

Eğer gerçekten bir yerlere gelmek istiyorsanız hayatla ilgili yüksek idealleriniz varsa, onları gerçekleştirmek için Hocam size destek olsun. Sadece hayal kurmayın, hayallerinizin peşinden koşun.

Unutmayın ki; hayat ısrar edene gerçekten isteyene ve azmedene karşı koyamaz. Sevgiler.

Zeynep DİNÇER
Lise Son Sınıf Öğrencisi

-------

Mustafa Hocayla; ÖSS Başarı Koçluğuna başlamadan önce kendimde, güvensizlik, isteksizlik, sınav konusunda KAYGI, ders çalışmaya başlamakta zorluk, sınavlarda çıkıp gitme isteği, sürekli uyuma isteği, sınavlarda yaptığım birçok dikkatsizlik hatası, sınav öncelerinde heyecanım, yapamazsam, başaramazsam gibi korkularım vardı.
Koçluk Programı sonrasında ise;

Hedeflerime ulaşma konusunda güçlü isteğe sahip oldum.
Tam odaklanma ve konsantrasyon sağlamayı başarıyorum.
Ders çalışmaya hiç zorlanmadan başlayabiliyorum.
Kaygılarımdan kurtulduğum gibi kendime güvenim geldi.

Böyle bir programa katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. ÖSS sınavının dışında da bana birçok faydasının olduğunu biliyorum. NLP DAP Merkezinde kazandıklarımı hayatım boyunca kullanabilecek olmak beni çok mutlu ediyor. Hayatta başarılı olmak isteyen her insanın buraya gelmesi gerektiğine inanıyorum.

İrem ÇETİN
Lise Son Sınıf Öğrencisi

------- 

DAP Eğitim Merkezine gelmeden önce ders çalışmaktan nefret ederdim. Hiç keyif almazdım. Ama buraya gelince her şey değişti. Aşırı agresiftim, kötü düşünürdüm, hepsi değişti. Sınavlarda hiç yapamazdım çok heyecanlanırdım. Artık bu bitti. Kötü şeyler yapardım aklıma hep öyle şeyler gelirdi ama bu kalmadı. Artık ders çalışmaktan keyif almaya başladım. Ders çalışırken keyif alan, özgüveni yüksek birisi oldum. Teşekkür ederim.

Alper KARADENİZ
Öğrenci

------- 

ÖSS -  AMAN ALLAHIM

Çok heyecanlıydım. Sakin olamıyordum. Ellerim ayaklarım titriyordu. ÖSS’ye yönelik büyük korkularım vardı. Düşünmesi bile beni çok korkutuyordu. ELLERİM AYAKLARIM TİTRİYORDU. Yaşamım boyunca bu korkudan kurtulamayacağımı düşünüyordum.
           
ÖSS BAŞARI KOÇLUĞU PROGRAMINA başladıktan sonra; hiç heyecanım kalmadı. ÖSS’ye yönelik bir korkum yok artık. Kendime inanıyorum, güveniyorum, çok hızlı ders algılıyorum, sınavlarda çok sakin kalabiliyorum.

ÖSS artık benim için sadece bir basamak. Çok mutluyum. Yaşamak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Binlerce teşekkür ediyorum sevgili koçum binlerce.

Ceren BALTAN
Lise Son Sınıf Öğrencisi

------- 

ÖSS BAŞARI KOÇLUĞU Programına katılmadan önce kendimde; korku, kaygı, güven kaybı ve dikkat eksikliği vardı.
Başarı Koçluğu çalışmaları sonucunda güvenimi yineledim. Sınavı bir külfet değil bir fırsat olarak görmeye başladım. Dikkatimi daha iyi toplayabildiğimi düşünüyorum. Bütün bunlar, sadece ÖSS’ye yönelik olmayıp tüm yaşamımı olumlu etkileyeceğinden görünenden çok şey borçluyum.
Biliyorum ki; herhangi bir olumsuzluk karşısında yapacağım ilk şey, sağ yumruğumu sıkmak olacak!

İlay BAL
Lise Son Sınıf Öğrencisi

 

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube