Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

YGS SINAVINDA BAŞARININ HAZZINI NLP LİDERİ MUSTAFA KILINÇ’LA YAŞADI

NLP lideri Mustafa Kılınç öğrencisi UTKU TALU ile YGS sınavından sadece 3 hafta önce tanışmıştı. UTKU bu sene II. Kez sınava giriyordu.

Geçen yıl YGS ve LYS sınavlarında istediği puanı alamayan, bu sene tekrar hazırlanmaya karar veren UTKU; dershane ve özel okul ders programlarına gereken özeni göstermesine ve çok çalışmasına rağmen deneme sınavlarında istediği sonuçları alamıyordu. Tam çaresizliğe düştüğünde, annesinin aracılığıyla NLP Lideri Mustafa Kılınç’la tanıştı ve işte bu tanışma hayatının dönüm noktası oldu.

İKİNCİ KEZ DENEMESİNDE BAŞARININ HAZZINI YAŞADI
Utku Talu bu sene ikinci kez YGS sınavına girecekti. NLP Lideri Mustafa Kılınç’la tanıştığında kendisinde; Sınav kaygısı, Sınav stresi, Tedirginlik, Ders çalışma konusunda isteksizlik ve Kendisine güvenememe sorunları olduğunu belirten TALU, NLPDAP Başarı Koçluğu programıyla başarısını engelleyen tüm etkenlerden kurtulduğunun altını çizdi.

KENDİSİNE OLAN ÖZGÜVEN İNANCI BAŞARIYI GETİRDİ
Utku Talu, ‘NLP Lideri Mustafa Kılınç’la Başarı yolculuğuna çıktığım ilk günden itibaren çok hızlı bir gelişim ve değişim yaşadım.’ Dedi. ‘Özelikle de kendime olan “Özgüvenim” arttı ve yaparım inancım oluştu.’ Yaparım inancının kendisine başarı getirdiğini söyleyen Talu; LYS sınavı için de oldukça iddialı.

NLPDAP’LA BAŞARININ HAZZINI YAŞAMAK ÇOK GÜZEL
NLP Lideri Mustafa Kılınç 2012 YGS Sınavına hazırladığı tüm öğrencilerinin elde etmiş olduğu yüksek başarılı sonuçlarından dolayı çok memnun olduğunu belirtti.

NLPDAP’la Başarı Koçluğu programlarında mazeretlere yer olmadığını belirten Kılınç; öğrencilerin başarılı olmasında Tek başına bilginin yeterli olmadığını belirtti. LYS sınavına girerek öğrencileri içinde çok iddialı ve beklentili olduklarını belirten Kılınç, Biz “NLPDAP ailesi olarak Mutluluk işindeyiz.” Dedi. Utku Talu ise; ‘elde ettiği başarıyı NLP lideri Mustafa Kılınç’a borçlu olduğunu söyledi.’

20.04.2012

NLP Haber

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube