Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

ZAMAN ÇİZGİSİ TEKNİKLERİYLE HAYATINIZI YENİDEN KEŞFEDİN…

21.yy. NLP (Neuro Linguistic Programming) teknik bütünlüğü içerisinde uygulanan “Zaman Çizgisi” teknikleri kişisel geçmişi değiştirmede oldukça etkili.

Zaman Çizgisi; bir insanın bütün kişisel geçmişi (zevkleri ve korkuları, mutluluğu ve üzüntüsü, sevdikleri ve nefret ettikleri, sınırlandıran ve güçlendiren kararları) ile birlikte o insanın kişiliğinin temel kısımlarından birini oluşturmaktadır.

Zaman Çizgisi Tekniği, sadece zamanla ilgili deneyimimizi anlamlandırma değil, olumsuz duyguların ve sınırlandırıcı kararların bizi etkilemesine dair anlayışımızı değiştirme ve önümüzdeki yıllar için anlamlı bir gelecek yaratmanın yollarını tanımlama potansiyeline sahiptir. Çünkü artık Zaman Çizgisi Tekniği ile birlikte insanların zamanla ilgili deneyimlerini anlıyor ve geçmişini oluşturan temel öğeleri değiştirebiliyoruz.

GELECEĞİNİZİ OLUŞTURMANIN SIRRI
Zaman Çizgisi Teknikleriyle geçmişteki olumsuz deneyimlerinizin kodunu değiştirip geleceğinizi istediğiniz düşünce, duygu ve davranış şablonunda yaratabilirsiniz. Böylece hayatınızda büyük değişimlere imza atmış olursunuz.

GEÇMİŞİNİZ, ŞİMDİ ve GELECEĞİNİZİN KODU NEREDE?
Batılı zihinler gelecek önümüzde geçmiş arkamızda olacak şekilde ileriye dönük olarak üzerinde yürüdüğümüz düz bir çizgi olarak canlandırırlar.

Biz çizgi üzerinde bütün zamanları birbiriyle karışmayacak şekilde noktalar olarak tanımlayabiliriz. Şu an üzerinde bulunduğumuz noktadır, gelecek önümüzdeki bir noktada bulunmaktadır ve bu ikisi arasında kesin gelecek bulunur, arkamızda geçmiş, daha da geride daha da geçmiş…

BİLİNÇALTI ZİHİN ile İLETİŞİM KURMAK
Zaman Çizgisi Tekniği kapsamında kullanılan “Bilinçaltı Zihin” sözcükleri sıra dışı ve gizemli şeyleri kastetmez. Sadece zihninizin şu an bilincinde olmadığınız kısmına işaret eder. Bilinçaltı zihniniz çok önemli bir parçanızdır. Bilmenizi isterim ki; bilinçaltı zihninizin bütün öğrenilenlerin, davranışların ve değişimlerin kaynağı olmasıdır. Yapmış olduğunuz tüm Öğrenmeler, Davranış ve Değişimler BİLİNÇDIŞIDIR…

Zaman Çizgisi Tekniği ile Geçmiş, Şimdi ve Gelecek hayatımızla ilgili yapılan uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak Dünya NLP Master Trainersları arasında yer alan Mustafa Kılınç’a (0312) 428 89 89 nolu telefondan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube