Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

BAŞARILI OLMAYI ENGELLEYEN “BAŞARISIZLIK”

Hayat akademisinde “Başarı” ölçülebilen bir durumdur. Ölçemediğiniz hiçbir şeyi değiştirip geliştirme şansınız yoktur. Ne istiyorum! Burada önemli olan ne?

“ZİNİH BİR PARAŞÜTTÜR”

İnsan beyni bir paraşüttür. Sadece açıldığında çalışır. Siz yüksekten kendinizi yer çekimine doğru bıraktığınızda paraşütünüzün açılmasını sağlayacak ipi çekmeyi erteleyip kendi akışına bırakacak cesarete sahip misiniz?
Elbette ki hayır. Ne siz ne de ben böyle bir eylemi yapmayı bir an bile olsa düşünmeyiz değil mi?

“BAŞARISIZLIK”

Dünyanın en güçlü kelimesinin başarısızlık olduğunu biliyor musunuz? İşte şimdi öğrenmiş olduğunuz. “Başarısızlık” kelimesi tek başına çok güçlü bir kelimedir. Çünkü kişilerin bilinçaltı dünyalarındaki “güven kabul görme” ve onaylanma ihtiyacını yok ediyor.

BAŞARISIZLIKTAN BAŞARIYA GEÇİŞ

Hayat akademisinin yollarında her birimizin kendine göre farklı hikayeleri, beklentileri, kırıklıkları vardır. Geçmiş her birimiz için bize özgüdür. Bizim içimizde özel bir yeri vardır. Bize özeldir. Geçmiş “biz” dir aslında. Ancak eskiden “bizi” oluşturan deneyimlere sıkı sıkıya bağlı kalmak oralarda takılı kalmak bizim geleceğimizi oluşturmamıza izin vermez. Bireyler geçmişteki elde ettikleri başarılara takılıp kaldığında bir süre sonra “başarısızlık” durağına geleceklerdir. Oysaki bizim amacımız başarıdan başarısızlığa geçiş değil tam tersine başarısızlıktan başarıya geçiş olmalıdır.

BAŞARIYA PROGRAMLANMAK

Başarı içsel dünyamızdaki hazla bütünleştiğinde muhteşem sonuçlar ortaya çıkarır. Nasıl ısmarlama beden dili yoksa özel beklentilerle başarıda olmaz. Başarı ancak istediğimizde onun için eyleme geçtiğinizde ve denemeye değer kıldığınızda ortaya çıkar. Siz gerçekten “Başarmak” istiyor musunuz? Yoksa bu sizin için bir dilek mi? Ne istiyorsunuz ? Şüphe etmeyin. İstediğimiz şey neyse onu alacaksınız. Yeter ki bilinçaltı barkodlarınızdaki eski başarısızlık programlarını silin ve yerine başarılı olmaya olan inanç programınızı kaydedin.

“BAŞARI PROGRAMI”

Kişiler programlı varlıklardır. Dünya NLP devleri arasında yer alan ilk ve tek Türk NLP Uzmanı olarak; hayat akademisinde başarının hazzını yaşamak isteyen “7” yaşın üzerindeki her bireye “Başarı Programı” yapmanın haklı onurunu yaşıyorum. Herkese istediği kadar ve istediği oranda verilecektir. Hiçbir şeyin istenilmediği yere gelmediğini her zaman hatırlamanızı istiyorum.

Sizde başarıya programlanmak geçmiş başarısızlık döngüsünden kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey www.nlpdap.com sitesinden NLP Lideri Mustafa KILINÇ ile iletişime geçmektir.

NLP DAP Kişisel ve Kurumsal güç merkezi olarak “İnsan düşündüğü kadar güçlü, inandığı kadar değerlidir.” Diyoruz.

Başarılı olmak her bireyin en doğal hakkadır. Geçmişinizde her ne olursan olsun yeni programla yeni siz olmanın en gerçekçi yolu “NLP DAP” Merkezinden geçiyor.

Her zaman olduğu gibi, sonuçlarına katlanmak şartıyla seçim sizin…

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube