Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

BODRUM’DA EVA RÜZGARI

Merhabalar Sevgili Dostlarım.

Bu kez sizinle çok farklı ve çok özel bir haber paylaşacağım. Her sene olduğu gibi 2019 Ağustos ayında da ruhen ve bedenen dinlenmek için kendimi egenin sularına bırakmaya gitmiştim.

Ben ve eşim kara yolculuğunu çok seviyoruz. Neden mi? Yolda yapılan eşsiz sohbetler, geri bildirim döngüleri, geleceğin planlamasına ilişkin öngörü paylaşımları derken bir bakıyorsunuz gideceğiniz durağa gelmişsiniz.

İşte eşsiz, temiz ve mümkün olduğunca sessiz ortama sahip dinlence durağına geldiğimizde bizi çok mutlu eden sevgili aile ile yine yeniden karşılaşmanın mutluluğunu yaşadık. Geçen yıl dinlence döneminde birlikte olduğumuz Özlem & Sedat çifti yine kendilerine has yerlerini almışlardı. Karşılıklı olarak mutlu olduğumuzu itiraf etmeliyim.

EVA SÜRPRİZİ

Asıl mutlu olacağımız konudan bir haberken “EVA” rüzgarı esmeye başladı. Bodrum koylarında EVA EVA EVA isminin anlamı o kadar derin ve anlamlı ki. Üzerinde sadece düşündüğünüzde bile sizi içsel dünyanıza indirmek için yeterli. “EVA” çok şanslı ve ruhsal olarak yüksek titreim boyutuna sahip olacak bir çocuk olacak.

Bu şimdiden o kadar belli ve açık ki. Ben kısa süren EVA rüzgarında bunu ruhsal ve özbilinç boyutunda deneyimledim. Çok utlu oldum. Artık Özlem ve Sedat çiftinin geleceğe giden yolu “EVA” dan geçiyor.

GELECEK “EVA”DAN GEÇİYOR

“EVA” henüz daha huzur dolu dünyasında aramıza gelecek zamanı beklerken bile; Özlem Hanımı gelecek planlaması konusunda harekete geçirmiş konumda.

EVA ile ilgili, neler yapmalıyım? Nasıl davranmalıyım, büyüme yolculuğundaki evrelerdeki neden ve nasıllarla boğuşan Özlem bir anlamda kendini kaybetmiş noktada. Özlem Hanımın bilmesi gereken tek şey; “EVA”nın onları yönlendireceği. “EVA” gerçekte beklenti, istek ve gelecekle ilgili yönlendirmeleri yapacak titreşimde. Ancak ailesi bunu bilmek ve akışa bırakmak yerine “Neden ve Nasıllarla” uğraşmaya devam ediyor.

Emin olunuz ki; EVA en az bizim kadar ege sularının, beslenmenin, müziğin ve Özlemle birlikte derin sulara dalmanın huzur ve mutluluğunu yaşadı. Bir rüzgar gibi bizleri serinletti. Bir güneş gibi bizleri ısıttı Sevgili EVA.

“Evet Sevgili EVA”

Sen kendinle ilgili bu haberi en erken 8 yıl sonra okuyacaksın belki. Ancak okuduğunda şunları göreceksin. Sanki tarih arşivlerindeki tabletler misali...

“EVA “GELECEĞİ

Ruhsal ve özbilinç titreşimin, zeki, sakin, yaratıcı, uyumlu, yeterli ve tam özgüvenli bir birey olacaksın. Önyargılarından uzak, mazeretleri değil, başarıların hazzını benimseyen bir EVA ve EVA HANIM…

Sevgili EVACIĞIM

Seni ilk selamlayan birisi olarak; sözlerimi bir İRLANDA DUASI ile bitirmek istiyorum.

EVA

Tanrım seni yumuşak avuçlarında korusun, rüzgar her zaman arkandan essin.

Tüm yaratıcı düşlerin gerçekliğin olsun…

Yürekten Sevgilerimle

Mustafa KILINÇ
NLP Lideri

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube