Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

GÖRDÜM, DUYDUM, HİSSETTİM ‘Bİ OTEL’ İ

Havaların giderek ısındığı bu günlerde yazın geldiğini yeni yeni anlamaya başladık. Şehir stresi, yoğun tempolu çalışma hayatı derken hepimizin kafasını dinleyeme fazlasıyla ihtiyacı vardır diye düşünüyorum.

 

Sizlere ev sıcaklığında,tatilcilerin gürültüsünden uzak tertemiz havası ve büyüleyici reçel kokularının içinde muhteşem bir tatil imkanı sunan “Bİ OTEL” den bahsedeceğim.

Yıllarını Ankara’da medya sektöründe program yapımcılığına vermiş bir isim olan Filiz Talipoğlu’nun gözde tatil beldesi Alaçatıda’ki muhteşem butik oteli ‘Bİ OTEL’, sizlere keyifli ve büyüleyici bir tatil yaşama fırsatı sunuyor.

Sabah uyandığınızda sizi Filiz Hanım’ın kendi elleriyle yaptığı müthiş reçel kokuları karşılıyor. Güne enfes bir kahvaltıyla başlamanın keyfi ise paha biçilemez.4 odalı bu küçük şirin otel size bir anda kendinizi bir masalın içinde hissettiriyor.Muhteşem bahçesinde akşam sohbetleriniz unutulmaz anlara dönüşüyor.

Denize 3 kilometre mesafede olan butik otel temiz ve nezih oluşuyla da sizlere rahat bir tatil sunuyor.Filiz Hanım hem otelin işletmeni hem de mutfak şefi. Burada ilginizi çekebilecek yemeye kıyamayacağınız, özenle süslenmiş şişelerde onlarca reçel var. Adını duymadığınız reçellerin tadı damağınızda kalıyor.

Filiz Hanım Alaçatı civarındaki tarlalardan topladığı çiçekleri sizin için bir reçel şölenine dönüştürüyor. Yolunuz bir gün Alaçatı’ya düşerse bu keyfi ve muhteşem reçelleri mutlaka denemelisiniz. Kendinize ufak bir şıklık yapın ve ‘Bi OTEL’ i mutlaka deneyin derim.

Keyifli tatiller.

NLP HABER EDİTÖRÜ
BEYZA DUMAN

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube