Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Haber Turu

07.07.2010
Kaynak: Sabah / Dünya

ABD
Diş hekimi korkusuna elektrik şokuyla son

ABD'DE bir grup nörobilimci tarafından geliştirilen cihaz diş hekimi fobisinin üstesinden geliyor. Nu-Calm isimli cihazın kullanımından önce hastaya GABA kimyasalı içeren bir tablet verilip gevşeme sağlanıyor. NuCalm aktif hale getirilip hastanın beynine elektrik ve titreşim veriliyor. Böylece hastanın beyni daha yavaş çalışıyor, hasta sakin ve rahat oluyor.

TÜRKİYE
71 cm.'lik anne 3'üncü çocuğunu doğurdu

DÜNYANIN en küçük annesi, unvanına sahip 71 santimetrelik ABD'li Stacey Herald, doktorların ikazlarına rağmen geçen ay dünyaya getirdiği üçüncü çocuğunu basına gösterdi. Malachi isimli erkek çocuk annesi ve 3 yaşındaki ablası gibi, gelişim bozukluğuna yol açan 'Ollier' hastalığı ile doğdu. Herald'ın 2 yaşındaki kızı Makya'nınsa sağlık sorunu yok.

ABD
'Kanser aşısı araştırması için hasta bulamadık'

ANKARA Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Demirkazık ameliyata uygun olmayan cilt kanseri hastaları için başlatılan uluslararası bir 'aşı tedavisi araştırmasına' Türkiye'de sadece bir hastanın katılmasından şikâyet etti. Demirkazık, "Ücretsizdir, umuttur dememize ve basına ilan vermemize rağmen başvuru olmadı. Bu bir kayıp" dedi.

İNGİLTERE
Kanda protein düzeyi alzheimer habercisi

BİLİM insanları kanda "clusterin" isimli protein düzeyinin yüksekliğiyle Alzheimer hastalığının gelişimi arasında bağlantı tespit etti. İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Kings College araştırmacıları, bu bulguyla Alzheimer hastalığına yakalanabilecek olanları önceden tespit edebilecek bir testin 5 yıl içersinde geliştirilebileceğini söyledi. AA

ABD
Kola bağımlılığından kurtulunca forma girdi

ABD'DE kola bağımlılığı nedeniyle sürekli kilo alarak 120 kiloya çıkan 25 yaşındaki Lisa McKay adlı kadın, kola içmeyi bırakıp midesine kelepçe taktırmasının ardından kısa sürede manken gibi oldu. Yıllar boyunca günde 20 kutu kola tüketen McKay, 1 yılda tam 65 kilo verdiğini açıkladı. DIŞ HABERLER

ABD
Ereksiyon hapları hastalık riskini artırıyor

EREKSİYON bozukluklarını düzeltmek için alınan viagra v.b ilaçların, 40 ve üzeri yaşındaki erkeklerde bulaşıcı cinsel hastalıklara yakalanma olasılığını 3 kat artırdığı ortaya çıktı. ABD'deki Massachusetts Hastanesi'nde görevli uzmanlar araştırmayı, bir milyon erkeğin sağlık raporlarını inceleyerek hazırladı.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube