Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

İçimizdeki gerçek

Merhabalar;

Yaşam yolculuğunuzda herşeyin gönlünüzce olmasını diler sevgilerimi sunarım.

İdeal Haber ailesinin bir bireyi olarak sizinle; bu köşede bulaşmak, bilinmeyenleri paylaşmak ve fark yaratmak benim için çok keyifli olacak.

Sevgili dostlarım sizinle “İnsan” denen varlığa ait muhteşem hazineler paylaşacağım.

Elinizde ve içsel dünyanızda mevcut bilinmeyen gizli hazinelerin anahtarını size sunacağım. Bu kapsamda sizlerle; beyin kullanım kılavuzu “Kutsal Kase” , düşünme ve algılama süreçlerindeki “Gizli Teknikler” iletişim dünyanız. Kendiniz ve çevreyle kurduğunuz iletişim süreçleri, DNA’nızdaki gizli iletişim şifreleriniz, insanların dünya modelleri, bakış açıları ve güçlü “BEN” e sahip olmanın sırları, “NEDEN” yerine “NASIL”a odaklı yaşamın kazandırdıkları, istenmeyen davranışların değiştirilmesinde “BİLİNÇALTI” iletişiminin gücü, bilinçaltı zihninize merhaba demenin etkin ve etkili yolları ile çözüm sunan NLP Duyusal Algı Programlama (NLPDAP) tekniklerini sizlerle paylaşacağım.

İlerlemek ve ilerletmek için bu köşeden sizlerle insan faktörünü oluşturan 3D faktörünün (Düşünce+Duygu+Davranış) gücünü sunacağım. Nedenden ziyade nasıla , sorunlardan ziyade çözüme odaklı paylaşımlarla her zaman sizinle olacağım.

Özel olarak paylaşmamı istediğiniz konular ve sorunların çözümüne sizden talep gelmesi halinde büyük bir keyifle yer vereceğiz.

Bilmenizi isterim ki en güzel cevaplar “EN GÜZEL SORUYU SORANLARA” verilir. Muhteşem sorularınıza muhteşem cevaplar vereceğimden eminim. Siz yeter ki isteyin. İsteyen her zaman çözüme giden yolu bulacaktır.

İş dünyası, eğitim öğretim arenası, kişisel ve kurumsal gelişim arenasında 21.yy bilim, sanat ve teknolojisi olan NLPDAP teknik bütünlüğüyle buluşmak sizlere çok şey kazandıracaktır.

“Farkı Yaratan Her Zaman Farktır.” / Mustafa KILINÇ

Çevremizde gördüğümüz insanlar üç gruba ayrılır:

-Konuşan insanlar grubu,

-Yapan insanlar grubu,

-Ne olup bittiğinin farkında olmayan insanlar grubu.

İşte İdeal Haber ailesi olarak biz “Yapan” insanlar grubundayız. Şikayet etmek, suçlamak, mazeretlerin arkasına saklanmak yerine “yapmayı” eyleme geçmeyi seçiyoruz. Biz biliyor ve inanıyoruz ki; biz birlikte güçlüyüz. Geleceğimize giden en güvenli yol yine “BİZ” den geçer. Bunun için “Nasıl” ı bilmek durumundayız.

İşte benim tam olarak amacımda budur. Sizleri güçlü, güvenli ve başarılı kılacak “Nasıllar” ı ve çözüm tekniklerini sunmak.

“Üzerinde çalışma ayrıcalığına sahip olduğum “NLPDAP” ın değişim gücünü çok seviyorum.”  Mustafa KILINÇ

Yaşamda Herşey:

-Niyetinizin Saflığına,

-İradenizin Odağına,

-Karakterinizin Kalitesine ve

-Farkındalığınızın Seviyesine Bağlıdır.

“İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.”

Sizlere yolculuğumuzun ilk durağında “KUTSAL KÂSE” Beyin Kullanım Kılavuzunu sunacağım. Böylece beyniniz sizin için “mükemmel” bir efendi konumuna gelecek.

Güç, Başarı ve Sevgilerimle…

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube