Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

MUSTAFA KILINÇ KİTAPLARI

NLP Lideri Mustafa Kılınç eserleri ve yazılış biçimleri dikkate alındığında yine farklılık gösteriyor. Mustafa Kılınç’ın ilk eseri;

“NLP İLE ETKİN KOÇLUK” kitabıdır.

Mustafa Kılınç bu eserinde koçluğun ve koçluk yapacak uzmanların kılavuzunu sunmuştur. Koçluk ancak bilmek ve yapmakla mümkündür.

İÇİMİZDEKİ GERÇEK
İçimizde olanlar ile dış dünyadaki yaşadıklarımız ya da göstermeye çalıştıklarımız aynı mıdır?
Elbette ki HAYIR.
İçimizdeki gerçek kitabında kendi içsel dünyanıza yolculuk yapacaksınız . İçinizdeki gerçeklerle iletişim kurun. Onlara karşı isteseniz de istemeseniz de duyarsız kalamazsınız.

NLP İLE BAŞARININ İÇ OYUNU
Mustafa Kılınç “NLP ile Başarının İç Oyunu” kitabında tamamen bilinçaltı kalıplarına göre yazmıştır. Bu özelliği nedeniyle TÜRKİYE’ de ilk ve tek olma ayrıcalığına sahip bir kitaptır. Başarı – Başarısızlık arasındaki ince çizgiyi belirleyici olması nedeniyle çok özeldir.

ETKİN LİDERLİK
Mustafa Kılınç “Liderlik başkalarına görünmeyeni görebilme vizyonuna sahip olabilmektir. “
İlkesiyle kaleme aldığı ETKİN LİDERLİK kitabında adeta liderliğin kitabını, yaklaşım kalıplarını 21 yy Türkiye’sine uygun şekilde ortaya koymuştur.

KADINLAR NE İSTER? / ERKEKLER NE VERİR?
Mustafa Kılınç’ın Kadınlar Ne İster? Erkekler Ne Verir? kitabı Azericeye çevrilmiş bir eser olup ilk 10’da yer almıştır.
Kadın / Erkek davranış kalıplarının, ilişki, cinsellik, düşünme, sevgi, haz ve insanlara dair her şeyin yer aldığı “Kadınlar Ne İster? Erkekler Ne Verir? kitabı” bilinçaltı barkod yazılım özelliğine sahiptir.

KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIBI
Mustafa Kılınç kişileri yönlendiren 19 Davranış Kalıbı kitabıyla, insanların ikna, iletişim, motivasyon, stres, ilerleme, kaçınma vb. gibi programlarını ortaya çıkaran bir çalışma yapmıştır. Kişilerin davranış kalıpları programlıdır. Bu programın farkında olmak için 19 Davranış Kalıpları kitabını özümseyin.

MUCİZE
Mustafa Kılınç “Mucize” kitabıyla insanın kendi içsel dünyasındaki potansiyel gücünü açıklamıştır. İnsan içindeki güç kaynaklarıyla muhteşem bir varlıktır. Bu güç mucizelerin kapısını açan en güçlü anahtardır.

HAYATINIZI KAZANIN
Mustafa Kılınç “Hayatınızı Kazanın” kitabında kişilerin yaşarken hayat amaçlarını bilmeleri, istek ve beklenti döngüsü, motivasyon ve stres üçgeninin yönetilmesi gibi birçok sırrı paylaşmıştır.
Mustafa Kılınç ile hayatınızı kazanın…

DEĞİŞİMİN ŞİFRELERİ
Mustafa Kılınç Değişimin Şifreleri  kitabıyla kişilerin değişimini sağlayan bilinçaltı gücünün Nasıllarını çok detaylı bir şekilde sunmuştur. Değişimin Şifreleri Değişim yolculuğunda fark yaratan bir eser konumundadır.
Mustafa Kılınç NLP – NLPDAP Teknik bütünlüğü ve uygulama alanlarındaki “16 yıllık” bilgi birikim ve deneyimlerini ortaya koymuştur. Sizde değişime giden yoldaki şifrelerinizi merak ediyorsanız Mustafa Kılınç ile Değişimin Şifrelerinde buluşalım.

Mustafa Kılınç’ın tüm eserleri yayınevi dünyasının saygın ve seçkin kuruluşu olan “Kariyer Yayınların” dan çıkmıştır.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube