Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP DİPLOMA VE NLP PRACTİTİONER EĞİTİM PROGRAMI

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK NLP MASTER TRAINERI
YAZAR VE SİYASİ KOÇ MUSTAFA KILINÇ İLE
ULUSLARARASI GEÇERLİ SERTİFİKALI PROGRAM
23-27 ekim 2017 

”İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR”

Neuro Linguistic Programming

NLP PROGRAMI

NLP’nin olağanüstü büyülü yolculuğuna hoş geldiniz. Birçoğunuz kitaplar okudu, bir kısmınız yakınlarından dinledi, şimdi ise yaşama zamanı geldi.

Şimdi NLP dünyasında yolculuğunuza başladınız, hayatın şuana kadar hayal bile edebileceğinizden çok daha fazla renge, dokuya, tada ve coşkuya sahip olduğunu fark edeceksiniz. Hayatınız harika bir macera haline gelecek, siz kendi romanınızın yazarı ve yönetmeni olacaksınız.

Hepimiz hayatlarımızın belli noktasında kendimize farklı sorular sorarız. Bir ayrış içinde ya da hayatı anlamını bulmak için yola çıkarız. Ya da belki daha verimli şekilde öğrenmek, ailemiz ve arkadaşlarımızla daha kolay iletişim kurmak, iş hayatımızda daha fazla zenginlik yaratmak veya ruhsal yolculuğumuz ile ilgili daha fazla anlayış geliştirmek amacıyla iç dünyamızı tamamen keşfetmeye karar veririz.

Bu yollardan hangisinde yürüyor olursanız olun, şimdi ya da gelecekte bekleyen bir çağrının ardından, NLP daha hızlı, daha etkili ve daha güzel başarılar için size yardımcı olacaktır.

“NLP, dinamik bir süreçtir. Size öğrenme, değişme ve gelişme becerisini kazandırırken bilgi dolu bir dünyanın kapılarını açar.”

“Mustafa Kılınç”

NLP, İNSAN EVRİMİ VE KİŞİSEL ÖZGÜRLÜK İÇİN ELİNİZDE OLAN EN GÜÇLÜ ARAÇTIR.

NLP metodoloji ve teknolojisini tamamen kullanmak için adımlarınızı attıktan sonra hayatta sizi bekleyenleri bir hayal edin… Aileniz, eşiniz ve arkadaşlarınızla daha tatminkar ilişkiler, eğitimde muhteşem sonuçlar alabilmek için dehanıza erişim, iş hayatında daha büyük başarılar ve hayatınızın her alanında daha fazla zenginlik istersiniz öyle değil mi?

NLP Practitioner insan olarak gerçek potansiyelinizin farkına varmanız için bir başlangıçtır. NLP Pratisyen Eğitiminin içeriği üniversitelerde, iş dünyası eğitimlerinde ya da kitaplarda bulunmaz. Bu bilgiler sizin içinizde gizli. Dehanız içinizde emrinizi bekliyor ve bu Program size uyanışınızın anahtarını verecek, dileklerinizi nasıl yerine getirebileceğinizi öğretecek.

“9” günlük uluslararası kabul görmüş program, artık faydası olmayan alışkanlıklarınızdan kurtulmanız ve aynı zamanda hayal ettiğiniz hayatı yaratmanız için size yardım etmeye odaklıdır.

Yaşam yolculuğunda güçlü olmak için başarılı olmak için ve popüler (ilişkili) olmak için sizler için en iyisi olacaktır.

NLP NEDİR?

Nöro, Nörolojik zihin süreçlerimiz.
Linguistic, Dil ve sözcükleri kullanma şeklimiz.
Programlama, Öğrenilmiş ve amaçlarımız doğrultusunda yeniden programlanabilen davranışlarımız.

NLP; zihin, dil ve davranış ilişkisini kurarak kişilerin bireysel hedeflerine ulaşmaları için zihinlerini ne şekilde kullanabileceklerini öğreten değişim teknolojisidir.

NLP bir sanat ve bilimdir, mükemmelliğin modellemesidir.

NLP PRACTITIONER EGİTİMİ SİZLERE NELER KAZANDIRACAK?

Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri:
Bilinçdışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı nasıl öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz.

İletişim:
Aileniz, arkadaşlarınız ve iş yaşamınızdaki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli ölçüde artacak. Ayrıca kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız.

“İletişimin anlamı, sizin ne anlattığınız değil, karşıdakinin ne anladığıdır”

Duyguların Yönetimi:
Duygularınızı nasıl kontrol edip, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

“Kendimizi nasıl hissedeceğimiz KİME BAĞLI ”

Geleceğinizi Yaratmak:
Arzu ettiğinizi yaratmak için zihninizi nasıl kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı nasıl programlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

“Beyninizin Kullanım Kılavuzuna sahip misiniz?”

Kişisel Motivasyon:
Kendi kendinizi nasıl motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Bilmenizi isterim ki;
“Kimse kimseyi motive edemez” Her bireyi harekete geçiren dürtü kendi içsel dünyasında mevcuttur.

“Yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum ama elimde değil ki?”

Sonuçta; NLP tekniklerinin öğrenilmesi ve uygulanması kolay, yarattığı sonuçlar güçlü olduğu için sonuçları anında görecek, duyacak ve hissederek şaşıracaksınız…

“Sorumluluk, içinde bulunduğumuz duruma cevap verme yeteneğidir.”

“Mustafa Kılınç”

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube