Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLP Lideri Ses Getirmeye Devam Ediyor!

Türkiye’nin İlk Ve Tek Nlp Lideri Mustafa Kılınç’ın Kaleminden Dökülenler Uluslara Ulaşıyor.

‘NLP ile Etkin Koçluk’ ‘İçimizdeki Gerçek’ ‘NLP ile Başarının İç Oyunu’ ‘Etkin Liderlik’ ‘Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir’  ‘Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı’ ve "Hayatınızı Kazanın" eserlerinin yazarı Sayın Mustafa Kılınç’ın Türkiye’de büyük yankı yaratan eseri “Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir” Azeri kardeşlerimizin büyük ilgi ve isteği sonucu dillerine çevrildi.Eser Azerbaycan’da satışa sunuldu ve şimdiden büyük ilgi görmeye başladı.Kadına, erkeğe ve hayata dair çok önemli bilgiler içeren bu eser bizlere altın değerinde  “Gizli Şifreler” de sunuyor.Mustafa Kılınç’ın akıcı ve hoş anlatımıyla zevkle okuyacağınız yapıt.

Nlp Lideri konuyla ilgili şu yorumları yaptı.

“Azerbaycan halkına ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarken bu eserin Azerice’ye çevrilerek insanlarla buluşmasını sağlayan , emeği geçen herkese yine teşekkürü bir borç biliriz.

Kitaplarımı yazarken önceliğim hiçbir zaman eser sahibi olmak değildir.Hepsini insanlığa bir armağanım olarak sunuyorum.Okuyucular hayat yolculuğunda bu eserlerden sonuçlar çıkarabiliyorsa ne mutlu bana.Hayatımızın merkezinde yer alan kadın ve erkeği konu aldığım bu eserinde yine insanlığa çok şey katacağına inanıyorum.Ne mutludur ki çok iyi geri bildirimler alıyorum ve buda kitlelere ulaşmamı sağlıyor.Azerbaycan halkından gelen bu talep beni çok mutlu etti. Hayatına bir şeyler katabildiğim her bir insan bana doğru yaptığımın en güzel ispatı.

Kitaplar yazmaya devam edeceğim.Hayata,insana dair kitaplar.”Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir” farklı bir dile çevrilen ilk kitabım oldu.Ve inanıyorum ki son olmayacak.Gururlu ve onurluyum.

Güç, başarı ve sevgilerimi sunuyorum.” Cümlelerini aktardı.

Uluslara ulaşmış bu eseri siz hala okumadıysanız çok şey kaçırırsınız derim.Bu eser mutlaka kitaplığınızda bulunmalı.İlişkilerinize ışık tutmalı.

Sevgiyle kalın.

Nlp Haber Editörü

Beyza YOLBİLİR

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube