Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NLPDAP’ın YGS ZAFERİ

NLPDAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin Kurucu ve Başkanı olan NLP Lideri Mustafa KILINÇ’ın “Başarı Koçluğu” programı 01 Nisan 2012 Pazar günü yapılan “YGS” sınavında büyük başarılara imza attı.

NLP Lideri Mustafa Kılınç;, öğrencilerin başarılı olmasını engelleyen: Sınav Heyecanı, Sınav Kaygıları, Sınav Fobileri, Odaklanma sorunları, Sorumsuzluk, Hedefsizlik, Başarılı olma korkusu, Yetersizlik, Aile içi ilişki ve iletişim çatışmaları, Bakarkörlük, Akıllı çalışmanın Pin kodu, Yüksek Özgüven verme teknikleri, Kişisel sorumluluk alma ve Geleceğe giden yolda etkin birey olmanın hazzını yaşamaya odaklanma vb. gibi sorunları %110 ortadan kaldıran ve çözüm üreten NLP Teknikleriyle bütünleştiren “Başarı Koçluğu” programını uyguluyor.

NLP Lideri Kılınç; “2005” yılında İlk kez kendisi tarafından başlatılan “Başarı Koçluğu” programlarının bir lüks değil Gereklilik olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

Programa ilk başladığımız günden bugüne kadar tam “7” yıl geçti. 7 yıl boyunca her dönemde ve her şartta program zafer kazandı. Programa katılanlar “Başarıların Hazzıyla” bütünleşip mazeretlerin haklılığını yaşam süreçlerinden çıkardılar.

01 Nisan 2012 Pazar günü yapılan YGS sınavında da milyonlarca öğrenci; Sınav Heyecanı, Odaklanma sorunları, kendine olan Güvensizlik, sınava ilişkin Korku ve Kaygılarla mücadele ederken benim öğrencilerim, güvenli olmanın odaklı kalabilmenin, kendini yeterli hissetmenin, akıllı çalışmanın haklı hazlarını yaşadılar.

“FARKI YARATAN HER ZAMAN FARKTIR.”

NLPDAP ‘Başarı Koçluğu’ programı öğrencileri her zaman Farkı yaratır. Çünkü Nasıl’ı bilmek ve kişisel sorumluluk almak bizim öğrencilerimiz için ‘Tutku ve Coşku’ dur. “Öğrencilerimin başarısı benim, başarısızlığı da benim” diyen NLP Lideri başarısının altında yatan sırrın “TUTKU+İNANÇ” olduğunun altını çizdi.

Öyle görünüyor ki; NLPDAP eğitim merkezinin daha binlerce sınavda Başarıların Hazzına imza atacağı belli. Bizde; NLP Lideri Mustafa Kılınç ve öğrencilerine başarılar diliyoruz.

Haber: Editör

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube