Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

NÖROSOMATİK PROGRAMLAMA “MUSTAFA KILINÇ” MARKASIDIR…

NLP Lideri yazar, siyasi koç, sosyolog, Aile danışmanı; gelişim yolculuğunun buzkıran lideri Mustafa KILINÇ: Türkiye’de yine ilklere imza atmaya devam ediyor.

Mustafa KILINÇ “Türkiye’de ilk kez” NÖROSOMATİK PROGRAMLAMA ile gelişim ve değişim dünyasındaki tüm ezberleri bozdu.

Klasik tanıdık gelen yöntemleri tamamen alt üst eden, mucize denilebilecek program değişimleri sunan Nörosomatik Programlama bir Mustafa KILINÇ markasıdır.

Mustafa KILINÇ “Nörosomatik Programlama” ile ilaçsız, hipnozsuz, telkinsiz ve hiçbir kişinin hikayesini dinlemeden Bilinçaltı düzeyde sürdürülebilir. Değişim ve gelişim yolculuğunu “hap tekniklerle” buluşturdu.

Mustafa KILINÇ “kişisel gelişim dünyasındaki” tüm ezberleri bozdu. Olmaz denilen değişimlerin yaşandığı Nörosomatik programlama insanların yaşamını olumlu anlamda değiştiren muhteşem bir güç olma yolunda hızla ilerliyor.

Mustafa KILINÇ’ın bu alanda; NLP ile Etken koçluk, etkin liderlik, hayatınızı kazanın, içimizdeki gerçek insanların “19 Davranış Kalıbı, Kadınlar Ne İster, Erkekler Ne Verir, Mucize Değişimin Şifreleri ve Bu Senin Hayatın adlı kitapları mevcut olup değişim yolculuğuna ışık tutmaktadır.

Daha fazla bilgi için;

www.nlpdap.com

mustafakilinc.nlp -instagram

“Geçmişini bırak ki gelecek sana gelsin” Mustafa KILINÇ

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube