Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

TÜRKİYE GAZİLER VAKFI İLE NLPDAP MERKEZİNDEN NLP DAP BAŞARI KOÇLUĞU PROGRAMI

Türkiye Gaziler Vakfı Genel Başkanı Sayın Lokman Aylar ve NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç; geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için muhteşem bir program için işbirliği yaptı.

Türkiye Gaziler Vakfı; Ülke savunması, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin birlik ve beraberliği için mücadele eden, başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatı mensupları olmak üzere çeşitli kurumlarda görev yapan ve bu kutsal görevleri esnasında yaralanma ve uzvunu kaybetme sonucunda, yasayla kendilerine Gazilik unvanı verilen kahramanlarımız ile vazife malulleri ve şehitlerimizin milletimize emanet ettiği ailelerine ekonomik ve sosyal destek olabilmek amacıyla 9 Ekim 1994 tarihinde kurulmuştur.

Türkiye Gaziler Vakfı 17.11.1999 tarih ve 99-13698 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile KAMU YARARINA ÇALIŞAN VAKIF STATÜSÜNE alınmıştır. Türkiye Gaziler Vakfına yapılan bağışlar vergi muafiyetine tabidir.

Türkiye Gaziler Vakfı Genel Başkanı Sn. Lokman Aylar ve NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç;

“NLP DAP Başarı Koçluğu Programını” ülkemiz gençleriyle buluşturmak amacıyla yola çıkmıştır.

GELECEĞİMİZE GİDEN YOL “GENÇLERİMİZ”

NLP DAP Başarı Koçluğu Programıyla; 21. yy. Türkiye’sinde kişilerin , etkin beyin kullanım kılavuzuna sahip olmaları, başarıya giden yoldaki engelleri fark etmeleri, kendini tanıma ve sorumluluk alma noktasındaki davranış kalıpları, anne ve babaların çocuklarına “iyi niyet” ve “esnek iyimserlik” çerçevesinde vermiş oldukları zararlar ile kendilerine, ailelerine ve ülkesine katkı sağlayacak kendi içinde ayağa kalkmış gençlerin yetişmesine hizmet etmek amacıyla hazırlanmıştır.

“Farkı Yaratan Her Zaman Farktır” ve “Küçük noktalar büyük farklılıkların oluşumuna hizmet eder” diyen Mustafa Kılınç NLPDAP Başarı Koçluğu programının 7 yaşın üzerindeki her birey için bir gereklilik olduğunun altını çiziyor.

NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa KILINÇ, Türkiye Gaziler Vakfı ile “İlerlemek ve İlerletmek” amacıyla yapmış oldukları işbirliğinin çok önemli olduğunu belirterek; kişiler “ya baştan kazanır” ya da baştan kaybederler dedi.

Türkiye Gaziler Vakfı ve NLP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim Merkezi İşbirliği ile sunulan “NLPDAP Başarı Koçluğu” DVD’sinin temin edilme yeri Türkiye Gaziler Vakfı merkezidir.

Eğitim öğretim dünyası, anne-baba çocuk ilişki ve iletişimi, iş dünyası, siyasi arena ve nasıl fark yaratabilirim, nasıl gelişim ve değişim gösterebilirim diyen 7’den 70’e herkes için NLPDAP Başarı Koçluğu Program DVD’si uygundur.

-Ne istediğini bilen,
-Eyleme geçen,
-Duyusal keskinliğe sahip olan ve hedeflerini gerçekleştirme yolculuğunda “Esnek” olma davranış kalıbına sahip bireylerin yetiştirilmesi toplumsal bir sorumluluktur.

Ülkemizdeki her bireyin, kurum ve kuruluşun, STK’ların hep birlikte Türkiye Gaziler Vakfı’nın büyük amacına hizmet etme bilincinde olması, içinde bulunduğumuz koşullarda bir lüks değil gerekliliktir.

İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.

Türkiye Gaziler Vakfı

www.gaziler.org.tr

NLP Duyusal Algı Programlama ve Danışmanlık Merkezi

www.nlpdap.com

Haber Editörü
Beyza DUMAN

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube