Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

UZMAN HAMİLE YAŞAM KOÇLUĞU

NLP Trainer ve NLP Koç Ziya Ustaoğlu ile Uzman Hamile Yaşam Koçluğunu ve Nereden çıktığını sorduk. Ziya Ustaoğlu’na göre bir ihtiyaç haline gelen Uzman Yaşam Koçluğunun amacını sizlerle paylaşmak istedik.

Heyecanlı bir başlangıçtır hamilelik; dünyaya gözünü açacak yeni bir bireyin sorumluluğunu almak, onu kanatlarımızın altına alıp, yaşama hazırlamak.

Her anne–baba sağlıklı, mutlu, huzurlu, güçlü, başarılı ve sevgi dolu çocukları olmasını ister. Bir süre sonra artık onlar için var olduğumuzu düşünürüz. Ancak, bu süreçte düşünemediğimiz bazı önemli noktalar vardır. Hamilelik döneminde anne–baba ve çevresindeki tüm insanların birbirleriyle olan iletişimleri, özelikle annenin ruh hali ve psikolojik durumu çocuğun bilinçaltı zihnine ilk ve en etkili, kalıcı yatırımları yaptığı bu dönemde son derece önemlidir.

Olumsuz konuşmaların geçtiği, çekişmelerin ve huzursuzluğun yaşandığı bir aile ortamında anne karnındaki bebeğin bilinçaltı yaptığı kodlama korku, endişe, inançsızlık ve yetersizlik gibi kişinin ömür boyu gerek özel yaşamında, gerek iş hayatında ve sosyal çevresinde sıkıntısını yaşayacağı olumsuzluklar olacaktır.

Uzman Hamile Yaşam Koçluğu Uygulaması sayesinde, duygularınızın ve davranışlarınızın farkında olacak ve onları kontrol altına almayı öğreneceksiniz.

Koçluk uygulaması kapsamında yapılacak Ebeveyn Eğitimi ve Bilinçaltı Teknik uygulamaları sonucunda anne adayının sakin bir şekilde doğuma hazırlanması sağlanacak, bebeğin hamilelik döneminde yaşam boyu özgüveni yüksek, yeterlilik inancıyla dolu, cesaretli, farkındalığı yüksek, güçlü, başarılı ve sevgi dolu bir insan olabilmesi için ihtiyaç duyduğu, bilinçaltı sahip olduğu kaynaklar güçlendirilecek ve doğumdan önce gerekli programlama yapılacaktır.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube