Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

ÇARE “SİZSİNİZ”

NLP Lideri Mustafa Kılınç ile; yedi den yetmişe hepimizin aradığı bir sorunun cevabını konuştuk.Hepimiz hayat boyu yaşadığımız bir çok soruna çözüm yolu arıyoruz.Yaşantımız hayatın güzelliklerini görmektense hep bir çare aramakla geçiyor.İşte aradığımız “ÇARE” bakın nerede gizliymiş.

Evet; çare arıyorsanız, çare dışınızda bir yerlerde saklı değil. İçinizde, yanı başınızda, aldığınız nefeste, atan kalbinizde. Güvenliği, huzuru, başarıyı, dışarıda aramayın. Bunlar sizin içinizde; başarı da, başarısızlık da sizin içinizde saklı. Artık onu görmek ve olumlu yönde kullanmak zamanı geldiğine inanarak eyleme geçebilirsiniz.

Hayatınızda başarısızlığı,çaresizliği,güven eksikliğini ve korkuyu birçok kez hissettiniz. Tüm bu hisler şimdiye kadar sizinle birlikte yaşadı. Yolculuğumuz bunların üstesinden gelmenin yolculuğudur. Daha iyi başarılara ve yaşama sahip olma arzunuzun olduğunu biliyorum. Daha büyük başarılar arzuluyorsunuz.Ancak, kendinizi bir çıkmazın içinde hissediyorsunuz. Geçmişiniz hayal kırıklıklarıyla dolu ‘’kaderim belki de bu’’ diye düşündüğünüz zamanlar var. Sanki bir şeylerden kaçar gibisiniz. Hiç birşey yapmaya gücünüz yok. Kendinizi eve zor atıyorsunuz, kendinize kızgınsınız, hayata kızgınsınız. Bir ışık görseniz peşinden gideceksiniz. Tutunacak bir dal bulsanız,bırakmayacaksınız; ama nerde! Bir çıkış noktası ya da bir başlangıç noktası arıyorsunuz, arıyorsunuz, arıyorsunuz; ama ne yazık ki yok.

Başarının sırrı için uzağa bakmanıza gerek yok. O sır; o aradığınız ışık; o aradığınız dal, sizin içinizde yüreğinizde. Yürekten arzuladıklarınız varsa başka bir şeye ihtiyacınız yok.

Bilmiyorsan, öğrenirsin; korkuyorsan, cesurca ilerlersin; engeller varsa, parçalarsın; çıkmazdaysan, yıkar, geçersin. Bilmelisin ki ; yanan bir ruhtan daha güçlü bir silah yoktur.

Adanmışlık varsa, arzu varsa, çıkış yolu da vardır. İstekleriniz imkansızı mümkün yapar. Bir yol bulabilirsiniz; bir yol yokmuş gibi görünürken. Şiddetli istemenin karşısında hiçbir şey uzun süre dayanamaz.Tutkunuzu takip edin.Mutluluk sizi bulacaktır.

HABER EDİTÖRÜ
BEYZA YOLBİLİR

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube