Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

GÖRÜNMEZ EL

BİLİNÇALTI GÜCÜNÜ KULLAN FARK YARAT

Nlp Uzmanları Derneği Başkanı Mustafa Kılınç’ın Türkiye’de ilk kez “2015” yılında başlattığı Görünmez El Bilinçaltı Gücü Başarı Koçluğu programıyla değişimin gücünü yaşıyorsunuz.

“HİPNOZSUZ- HİKAYESİZ-İLAÇSIZ”

DEĞİŞİM GÜCÜ

NLP (Neuro Linguistic Programming) teknik bütünlüğü kapsamında uygulanan Başarı Koçluğu programıyla başarılı olmanızı engelleyen sorunlardan hipnozsuz , ilaçsız ve hikayesiz bilinçaltı gücüyle değişim sağlanıyor. NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa KILINÇ’a göre; Başarı ölçülebilen bir kavramdır ve sizin ne yapmak istediğinize bağlı olarak değişim gösterir. Ancak bazen kişilerin “ne yapmak”, “neyi başarmak” istediğini bilmesine ve çok çalışmasına rağmen istediği sonuç ve başarıları elde edemediğini görürsünüz? Kişilerin bilmesine ve çaba göstermesine rağmen sonuç almasını engelleyen şey nedir?

“GÖRÜNMEZ EL”

Bilmenize istemenize ve çaba sarfetmenize rağmen muhteşem sonuçlarının hazzını yaşamadığınızda dikkat görünmez el sizi durduruyor demektir. Nedir bu görünmez el? Sizin bilinçaltınızdaki mevcut eski sizi engelleyen gücünüz bilinçaltı zihnimiz hayatımızın %99.9’unu kontrol eder. Biz onu doğru kullanmadığımızda o bizi “mantıksız-ancak iyi niyet çerçevesinde” kullanır. Çünkü mevcut programı böyledir. İşin sevindirici olan yönü bizim istediğimiz her an eski bilinçaltı mevcut program ve kodlamasını değiştirme gücümüzün olmasıdır.

“BİLİNÇALTI RROGRAM DEĞİŞİMİ”

Mustafa Kılınç’a göre, birey 7 sinde neyse 70’inde o olmak zorunda değil. NLP teknik bütünlüğü kapsamında yapılan çalışmalar sonucunda kişinin yaşamını olumsuz olarak etkileyen her türlü eski görünmez el barkodlarının silinmesi ve yeni bilinçaltı barkodlarının kodlanması mümkündür. İşte NLP DAP Duyusal Algı Programlama bilimini diğer kişisel gelişim programlarından ayıran güçte burada saklıdır. Söylemek, hikaye dinlemek ve kişileri geçici motivasyon dürtüleriyle ayağa kaldırmaya çalışmakla değiştiremezsiniz. Değişim için eski görünmez elin barkodlarını yen barkod bütünlüğü ile değiştirmek durumundasınız.

“YENİ BEN”

Eski ben’in sizi engelleyen olumsuzluklarından kurtulmadan yeni ben’le başarıya ulaşmayı hedefliyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü başarı bir varış noktası değil bir yolculuktur. Bu yolculukta sizi engelleyen faktörleri ortadan kaldırmak bir lüks değil gerekliliktir.

ÖNÜNÜZDEKİ ENGELLER

Sınav heyecanı, odaklanma sorunları, isteksizlik, bıkkınlık, başarısız olma korkusu, başarılı olma korkusu, özgüven eksikliği, korku ve kaygılar, ilişki ve iletişim sorunları, kaybetme korkusu, aşarı kızgınlık, öfke kontrolsüzlüğü, kıskançlık, cinsel uyumsuzluk, karşı cinsle ilgili sorunlar, içe kapanıklılık ve utangaçlık sendromları, geçmiş olay ve durumlara takılıp kalma, davranışsal bozukluklar vb. gibi hayatımızı aşağıya çeken “gizli el” bilinçaltı barkodların ortadan kaldırılmasıyla önümüzdeki engellerden kurtulmuş oluruz.

“BENİM HAYATIM”

Nlp Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa KILINÇ’a göre yapılması gereken en önemli şey; Başarılı, huzurlu, güçlü ve istediğimiz kişi olmak için NLP Duyusal Algı Programlama teknik bütünlüğü ile bilinçaltımızı yeniden yapılandırmak.

Sizde istediğiniz hayatı yaşamak için görünmeyen eski bilinçaltı barkodlarınızdan kurtulun.

Çünkü insan düşündüğü kadar güçlü, inandığı kadar değerlidir.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube