Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa Kılınç ile Hedefe Ulaşmanın 4 Yolu

NLP Lideri Mustafa Kılınç: “Gerçekleşmeyecek, hedef yoktur. Sadece gerçekleştirmeyen bireyler vardır” diyor. Hedefe giden yolda 4 kritik eşik vardır. Bu eşiklere dikkat edildiğinde sonuca gideceğinizi bilmenizi isterim.

HEDEF YOLUNDA 4 ADIM

  1. NE İSTEDİĞİNİZDEN EMİN OLUN: Çok basit gibi görünmesine rağmen emin olun ki insanların en çok zorlandığı aşama burasıdır. Çünkü insanlar istediklerinden ziyade istemedikleri konulara odaklı yaşamaktadırlar. İstediğinden çok istemediğine odaklı varlıklarız.

Net olmak – hedefine odaklanmak müthiş bir şey bunun için öncelikle ne istediğinizi kendinize sorun. Gelen cevapları yazın. Sonra cevaplarınızı yüksek sesle okuyun, size neler hissettirdiğine bakın. İçsel tatmini yakaladığınız konu ya da durumlar konusunda net olduğunuzdan emin olunuz.

  1. EYLEM PLANI OLUŞTURUN: Sadece istemek, bilmek ve dua etmek yetmez. Hz. Mevlana’nın da söylediği gibi “Kader Çabaya Aşıktır.” Eyleme Geçin. Elinizden geleni değil, yapmanız gerekenleri yapın. Hedefinizi küçük parçalara bölün. Her gerçekleştirdiğiniz hedefin üzerine “tik” işareti bile koymak sizi içsel anlamda yolda tutacaktır.

Hedefini gerçekleştirenler ancak yolda kalanlardır.”
Mustafa Kılınç

 

Bilmelisiniz ki; “Eylem” odaklı olmak size başarıya giden yolun kapılarını açacaktır.

  1. FARKINDA OLUN: Sürekli aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar bekliyorsanız burada bir sorun yok mudur? Sizce de? Hedefe giden yolda yaptığınız eylemlerin sizi arzu ettiğiniz sonuçlara götürüp götürmediğinizin farkında olun. Boşa kürek çekmenin bir anlamı olmaz.

Farkındalıkla yaptığınız eylemler size istediğiniz çıktıları verecektir.”
Mustafa Kılınç

  1. ESNEKLİK CESARETİ: Hedefe ulaşmak, sonuçların hazzını yaşamak için “Esneklik Cesareti” gösterin. Esnek olanlar sisteme hakim olma gücünü gösterirler. Esneklik bir güçtür. Yeterliliktir. Adanmışlıktır. Esneklik hiçbir zaman zayıflık değildir. Eyvallahı olmak, yetersiz olmak değildir. Esnekliği böyle algılıyorsanız üzerinde bir kez daha düşünün. Bakış açınızı değiştirin. Dünyanızın “ALGI” penceresi değişecektir…

NLP DAP Mustafa Kılınç ile siz de;

Mustafa Kılınç ile Koçluk yolculuğunda geçmiş bilinçaltı engellerinizden kurtulup deleceğe giden yolda hedef anahtarlarıyla bütünleşebilirsiniz.

“Yaşam Tek Kullanımlıktır.”

Detaylı bilgi ve programlar için www.nlpdap.com.trwww.nlpdap.com

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube