Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa KILINÇ ile Kendinizi Şimdi Sevin

Ne kendimi mi seveyim?Nasıl yapacağım bunu.Bana bugüne kadar başkalarını sevip saygı göstermeyi öğrettiler. Kendimi sevmek çok egoistçe bir yaklaşım değil midir? Şimdi sevmek zorunda mıyız? Evet Evet Evet kendinizi şimdi sevmeyi seçme gücünüzü tercih edin.Elbette ki hiçbir şey için zorunda değilsiniz.Asla da zorunda olmayın. Yanlış insanlar için doğru şeyler yapmayın. Ancak kim olursanız olun, ne yaparsanız yapın önce kendinizi sevin.Kendi değerinizin farkında olun. İçinizde olmayanı başkasına verme şansınız zaten olamaz.Öyle değil mi?Bırakın sevgi duyguları, öncelikle sizin içinizde dolsun büyüsün ve oradan coşkuyla birlikte tüm insanlara taşsın. Kaynağı siz olun.Güç her zaman kaynaktadır.
Hepimiz duygunun hareketle yaratıldığının farkında olmalıyız. İstediğimiz her şeyi gerçekleştirme gücüne sahip olan kendimize yeterince ilgi gösterdiğimiz saygı duyduğumuz söylenmez.Kendinizi sevin.

Kişiler kendileri dışındaki insanlara bakmayı sever, ama kendilerinin de "insanlar” denen grubun bir parçası olduklarını göremezler. Tıpkı uçaklarda önce kendinizin, sonra çocuğunuzun maskesini takmanızı söyleyen anons gibi... Önce çocuğunuzunkini takmaya çalışırsanız, sorun çıkarırsınız. Önce kendinizle.

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube