Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Mustafa KILINÇ ile Nergis Hanımın yolculuğu

Nergis üniversiteden mezun olup zorlukla bulduğu işte daha iyi bir konuma yükselmeye çalışan, son derece zeki;ama bir o kadar da kafası karışık bir kadındır .

Büyük şehirde geçirdiği hareketli öğrencilik yıllarında yeterince can yakmış,yeterince kazık yemiştir.Yaşadığı orta büyüklükteki Taşra kentinde yalnızlığını internette tanıştığı erkeklere bedenini teslim ederek bastırmaya çalışırken,kendi gibi Taşrada yalnızlık çeken Doktor Emin’le tanışır.B uldukları her fırsatı maddi özgürlüğü elde ettikleri zamana erteledikleri isteklerini gerçekleştirerek birlikte geçiren iki sevgili,bir iki yılın sonunda ilişkilerini evliliğin karasularına yaklaştırmayı başarmıştır. Ya da Nergis öyle zanneder.Artık’Beni seviyor Musun?’sorusu ,bu soruya karşılık olarak aldığı yanıtlar yetmez ona.’Benimle yaşlanmak istiyor musun?’,’Bir aile olmayalım mı?’diye sormaya başlar Emin’e .Zorlu tıp eğitiminin ardından kazandığı bolca parayı gönlünü hem kadınlar,hem de kumarla hoş tutmaya harcayan Emin ise, Nergis’in onun ufak tefek kaçamaklarını görmezden gelebilecek kadar bu iş gönüllü olduğunu bilse de; evet , tahmin edebileceğiniz gibi bu sorudan hayalet görmüş gibi kaçar. Bütün hayatını Nergis’le geçirmekten korkar, sorumluluk almaktan çekinir. İlişkileri hiçbir yere gitmez, Emin uzmanlık eğitimi için uzak bir kente, Nergis ise yalnızlığa gider.

Kadınlar onlarla birlikte elini taşın altına koyabilecek , onların gücünü görüp, bu güçten korkmayacak erkekler ister. O gücü bir erkekle geçireceği ömrün hizmetine sunmaya çoktan gönüllüdür zira.

"Güzellik kısa süren bir saltanattır."

Victor Hugo

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube