Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

Robinho Savaşını F.Bahçe Kazandı!

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki Robinho savaşını sarı lacivertlilerin kazandığı ileri sürüldü.
Üstelik bu iddia siyah beyazlı kulübün bir yöneticisinden geldi. İsmi bizde saklı Beşiktaş yöneticisi, Robinho'yu biz de istedik. Hatta menajerine teklifimizi yaptık. Fakat Fenerbahçe'nin işi bitirdiğini öğrendik. Hem kendisiyle hem kulübüyle anlaşmışlar" açıklamasını yaptı. Manchester City'nin 2008'de 42,5 milyon Euro'ya satın aldığı 26 yaşındaki Robinho, geçtiğimiz sezon Brezilya'nın Santos Kulübü'nde kiralık olarak forma giymişti.
Adebayor olmayınca Robinho'ya yöneldiler ama...

Beşiktaş yönetimi dün Adebayor için İngiltere'ye çıkarma yaptı ama sonuç çıkmadı. Robinho için aldıkları yanıtsa ilginçti: Fenerbahçe ile anlaşıyor.

Transferin en hareketli takımı olan Beşiktaş, en büyük bombası için dün İngiltere'ye çıkarma yaptı. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve yönetici Cengiz Zülfikaroğlu, sabah Ada'ya uçtu. Hedef, uzun süredir biraz da "Yok artık!" klişesiyle birlikte dile getirilen Adebayor idi. Manchester City'li yöneticiler ve menajerlerle görüşmek üzere İngiltere'ye giden iki yönetici Emmanuel Adebayor için çok kesin olarak bir "İmkansız" yanıtı aldı. Zülfikaroğlu ve Adalı'nın "Buraya Adebayor için geldik" demeleri üzerine İngiliz yöneticiler "Manchester City'den ayrılmayacak. Bu konuyu hemen kapatalım" dediler. Beşiktaş cephesi "kiralık" formülünü telaffuz ettiğinde ise "Hiçbir şekilde mümkün değil. Para bile konuşmayalım. Takımın yarısını satarız Adebayor'u satmayız. Teklifiniz için teşekkür ederiz" yanıtını aldılar. Beşiktaşlı yöneticiler Adebayor rüyası suya düşünce bu kez tekrar Robinho'yu gündeme getirdiler. Ancak Brezilyalı yıldız için aldıkları yanıt daha da ilginçti: "Fenerbahçe ile bir süredir görüşülüyor. Robinho, Türkiye'ye gidebilir. Ama bu takım Fenerbahçe olur."

Brezilyalı oyuncunun İstanbul'a gelmesi durumunda maliyetinin 25 milyon euroyu bulacağı öğrenildi.
 
Kaynak: Mynet Spor

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube