Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

SINAV HEYECANINI AŞMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

NLPDAP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin kurucusu, NLP Uzmanları Dernek Başkanı ve NLP Lideri Mustafa KILINÇ ile sizler için “heyecan ve sınav heyecanını aşmak için yapılması gerekenleri sorduk.

NLP Lideri Mustafa KILINÇ’a göre; duygular davranışlarımızın habercileridir ve duygu gelmeden davranış gelmez. Kişiler isteselerde, istemeselerde duygularıyla muhatap olmak zorundalar. Duyguların sicimi kime bağlı. Elbetteki bize.

DUYGULARINIZI SEÇİN
Kişilerin yaşadığı hiçbir duygu iyi ya da kötü değildir. Çünkü herşey bağlamına göre değişir diyen Mustafa KILINÇ’a göre kişilerin hissedecekleri duyguları seçme, kullanma ve gerektiğinde silme güçleri varmış? Yani kendimizi nasıl hissedeceğimiz tamamen bize bağlıymış! Bu muhteşem bir haber. Ancak bunu nasıl yapacağız. İşte Mustafa KILINÇ tamda bu noktada bizler köşeye sıkıştıran “Heyecan” duygusuyla nasıl başa çıkabileceğimizin püf noktaların paylaştı.

HEYECAN İLE BAŞA ÇIKMANIN PÜF NOKTALARI
Heyecan bir duygu durum bozukluğudur. Sınava ilişkin yüklediğimiz anlam ve beyninizdeki sınav algısına ilişkin mevcut görüntüler, sesler ve bunların sonucunda oluşan heyecan duygusu, karın boşluğunuzda, göğüs kafesinizde bezende kalbinizin ağzınızda atmasıyla size güçlü bir ben buradayım mesajı verir. Siz bu mesajı çoğu zaman almak istemezsiniz belki ama bu yetmez. Çünkü sizin mevcut bilinçaltınızda bu mesajı programlamıştır.

NASIL KURTULURUM!
Sınav öncesinde, sınav esnasında ve sınav sonrasında hissetmekte olduğunuz heyecan duygusu size rağmen çalışır.
-Mevcut heyecan duygunuz sizin başarılı olmanızı değil, ancak sıkışıp kalmanızı sağlar ve sonuçta başarısızlık mazeretleriyle baş başa kalırsınız.
-Sınavınızı düşünerek çalışmaya başladığınızda içinizde istek, coşku, öğrenme yerine heyecan duygusunun yoğunluğu ile odaklanma sorunları yaşamaya başlarsınız.
-Bildiklerinizi, hatırlama konusunda başarısız olursunuz. Doğru cevabı bulduğunuz halde yanlış kutucukları işaretleme ve kaydırmanız hiç şaşırtıcı olmaz.

HEYECAN MI! SAKİNLİK Mİ!
NLP Lideri Mustafa KILINÇ sınava gerecek adayların ve hayat akademisindeki kişilerin iki seçeneği olduğunu söylüyor!
Heyecanlı olmak ya da sakin olmak. Sizin siciminiz hangisi olurdu. Siz sakin olmak ve sakin olmayı seçiyorsanız sonuçlarını aldığınızda başarının hazzını yaşarsınız.

ELVEDA HEYECAN HOŞGELDİN SAKİNLİK
NLP Lideri Mustafa KILINÇ’ın bu konuda yaptığı muhteşem çalışmalarla ilgili olarak şöyle diyor:
NLP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde “NLP DAP” teknik bütünlüğü kapsamında;
-Hipnozsuz, ilaçsız, telkinsiz olarak eski bilinçaltı barkodlarınızda kodlu heyecan duygusunu oluşturan düşüncenin ortaya çıkardığı görüntüleri, sesleri ve hisleri tamamen siliyoruz. Böylece sizin heyecan duygunuza ilişkin algı ve zihinsel bakış açısı çerçevenizde “Yeniden bir duygu oluşumu sağlanıyor.”
-Her zaman her şartta ve ortamda artık siz kendinizi heyecanlandırmayı istesiniz bile buna gücünüzün yetmediğini görecek , duyacak ve hissedeceksiniz.
-Eski heyecan duygunuz yerine tamamen “Sakinlik ve yeterlilik” inancına bırakmıştır.

NLP Lideri Mustafa KILINÇ NLP teknikleriyle muhteşem sonuçlara ve başarılara imza atıyor. Anlaşılan bu konuda sınır tanımıyor ve muhteşem çözümler sunuyor.

Sınavlarda heyecandan kurtulma konusunun dışında NLP Lideri Mustafa KILINÇ’ın yaptığı çalışmaları kısaca;
-Odaklanma sorunları
-Özgüven eksiklikleri
-İçsel ses travmaları
-Korkular
-Fobiler
-Sosyal Fobik davranışlar
-Topluluk önünde konuşma sorunları
-Karşı cinsle ilgili sorunlar
-Mutsuz evlilik sendromları
-Bakarkörlük
-Lider ve yöneticiyi engelleyen davranış kalıpları
-Onaylanma isteği davranışları
-Bağımlılıklar vb. özetleyebiliriz.

Siz de hayatınızı engelleyen sorunlardan kurtulmak ya da nasıl daha başarılı olabilirim diye sormak istiyorsanız Mustafa KILINÇ’la tanışın. Ve onu takip edin. Daha fazla bilgi için www.nlpdap.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BU HAYAT SİZİN…

"Korku cevaplandırılmadığı sürece üzerinizde güç sahibi olacaktır."

Mustafa KILINÇ

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube