Mustafa Kılınç ile Bilinçaltı Değişim Programları
Haftanın Sözü
İnsan düşündüğü kadar güçlü inandığı kadar değerlidir.
NLP DAP
NLP DAP MUSTAFA KILINÇ İLE SERTİFİKALI NLP PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri

TRT HD’DEN FARK YARATACAK PROGRAM “KAHVE İÇERKEN” 7 NİSAN 2013’te… Burak GERÇEK’le yayına başlıyor.

SİZİN KAZANIMINIZ İÇİN

“TRT HD FARKLIYIZ, FARKINDA MISINIZ” sloganıyla hızla yükselmeye fark yaratmaya, mükemmel çalışmalara imza atmaya devam ediyor ve devam edecek.

TRT HD lider yöneticisiyle profesyonel ve tutkulu ekibiyle “insanlara rehberlik edecek, Nasılları sunacak, sorunlarına çözüm olacak, onları gerçekten anlayacak”, Pazar sabahlarının eğlencesi, bilgilendiricisi ve çözüm sunucu olan “Kahve İçerken” Programıyla Sn.Burak GERÇEK Bey’in mükemmel sunumuyla sevgili izleyicileriyle 7 Nisan 2013 Pazar Günü Saat:10:00’da buluşmaya hazırlanıyor.

07 Nisan Pazar Günü
Sn.Burak GERÇEK Bey Farkı ile Kahve İçerken Program
ı

Pazar sabahlarının vazgeçilmez programı “Kahve İçerken” fark yaratacak başarılı ve mükemmel kişiliğiyle Sn.Burak GERÇEK Bey tarafından sunulacaktır.

“NE ZAMAN BULUŞUYORUZ”

7 Nisan 2013 Pazar Günü saat 10:00’da Sn.Burak GERÇEK Bey’in mükemmel sunumuyla yayın hayatına başlayacak olan “Kahve İçerken” programı her hafta Pazar Günleri saat 10:00’da sizlerle buluşacak.

Ülkemiz için sevgili “TRT HD” izleyicileri için güçlü,başarılı,sevgi dolu ve mükemmel olacak “Kahve İçerken” programını yayın hayatına geçiren değerli TRT HD yönetici ve personeline teşekkür ediyor yayın hayatında başarılar diliyoruz. Saygılarımızla…

NLP HABER EDİTÖRÜ
Özlem SELÇUK

NLP Haberleri
Mustafa Kılınç Biyografisi
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
NLP DAP
Dailymotion
Nlpdap
40 Arena
Youtube